Auto złom Olkusz - płacimy gotówką

Jak to działa

Złomowanie Twojego samochodu

 • 01
  Złomowanie auta

  Nie męcz się ze sprzedażą starego samochodu. My odkupimy od Ciebie Twój pojazd niezależnie od tego, w jakim będzie stanie. Kolor, model, wiek czy stopień uszkodzenia nie stanowią dla nas problemu. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

 • 02
  Określenie ceny

  Nasza firma stawia na najwyższą jakość obsługi, dlatego dajemy Ci najlepszą cenę, a całą kwotę dostajesz od razu i to płatną w gotówce. Nie musisz martwić się tym, czy złomowanie Twojego samochodu jest możliwe.

 • 03
  Odbiór samochodu

  Już nie musisz martwić się o dowóz swojego starego samochodu do stacji złomującej pojazdy. My zezłomujemy Twój samochód tam, gdzie mieszkasz. Sprawdź, czy jesteśmy w Twojej okolicy i umów się z nami!

 • 04
  Kasacja auta

  Twój stary samochód nie musi pójść na żyletki! Ty sprzedajesz go nam, my wystawiamy Ci potrzebne dokumenty a złomowane auta trafiają do naszego składu, gdzie mogą znaleźć – w całości lub częściach – nowego właściciela.

Działamy dla Ciebie lokalnie

Sprawdź, gdzie znajdziesz nasz najbliższy oddział skupu samochodów na złom. Cały czas poszerzamy ofertę, by móc docierać do każdego odbiorcy. Pamiętaj, że nie musisz do nas przyjeżdżać – to my możemy pojawić się pod Twoim adresem, by zabrać stary pojazd na złom. Sprawdź, jakie to wygodne i skontaktuj się z nami!

Sprawdź dokąd dojedziemy
Auto złom Olkusz